Rejs w poszukiwaniu załoganta do Twojego zespołu.

Jeżeli prowadzisz firmę, pracujesz w zespole HR i potrzebujesz wsparcia w rekrutacji to zapraszam na mój pokład do wspólnej podróży. 

Rekrutacją zajmuję się od 9 lat.

Wcześniej pracowałam w dziale HR takich firmach jak: Polskie Linie Lotnicze LOT czy w Banku.

Od niemal 4 lat prowadzę rekrutacje samodzielnie, sama wyznaczam kurs jakim podążam w pracy. Rekrutuję i pracuję z pasją!
Pracuje w takim trybie jaki jest najbardziej efektywny.

Więcej o mnie dowiesz się tutaj 

Rekrutacja pracowników i współpracowników:

to bardzo ważny element w każdej, nawet najmniejszej firmie. Wybranie odpowiedniej załogi do swojego biznesu to nie lada wyzwanie.
Jeżeli brakuje Ci w tym obszarze doświadczenia, wiedzy, ludzi lub czasu, zostaw to mnie. Razem obierzemy najlepszy kurs.

Do tej pory zajmowałam się:

  • realizacją projektów rekrutacyjnych z obszarów: IT, finanse ,zakupy, specjalistyczne z branży lotniczej oraz technicznej,
  • rekrutacjami na stanowiska managerskie, eksperckie i specjalistyczne.

Jeżeli potrzebujesz headhuntera, agencji rekrutacyjnej, rekrutera lub zwyczajnie wsparcia przy rekrutacjach do Twojego biznesu, mogę Ci pomóc.

Napisz lub zadzwoń skorzystaj z zakładki kontakt 

 

Przykładowe ostatnio zrealizowane rekrutacje:

IT obszar techniczny: Programista PHP, Programista Java, C++ Developer, Frontend developer, Programista .NET, Technical project manager, Manager zespołu IT, Administrator baz danych, Analityk. Key Account Manager - branża cyber bezpieczeństwa, Inżynier sprzedaży, Manager grupy elektryków, Starszy projektant instalacji,

Inne: Członek personelu pokładowego - Stewardessa, Architekci wnętrz, Inbound marketing manager.

Mam certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia.

Korzyści ze współpracy:
  • Oszczędzasz czas, na podstawie ustalonego opisu kogo poszukujesz do zespołu przeprowadzę analizę potencjału najlepszych kandydatów, docierając do nich bezpośrednio. Pamiętaj, najlepsi nie szukają pracy aktywnie. Ty nie musisz zajmować się całą otoczką, otrzymujesz rekomendację wybranych osób.
  • Maksymalnie dużo spraw zamykamy online, telefonicznie - chyba, że wolisz inaczej.
  • Zadowolony i dopasowany do firmy pracownik.
  • Gwarancja po zatrudnieniu


Szkolenia w firmie. Jeżeli chcesz aby Twój zespół zaczął zajmować się rekrutacjami ale brakuje mu kompetencji w tym zakresie - popracujemy nad tym wspólnie. Ułożymy plan według Waszych indywidualnych potrzeb.


Zapraszam na pokład.

Magdalena Dudek

 

Skontaktuj się