Magdalena Dudek Horyzont bez końca tak pracuje cv, rekrutacja, szybkie czytanie
Magdalena Dudek horyzont bez końca efektywność, pisanie cv, rekrutacja, szybkie czytanie
seaoffice, horyzont bez końca, kurs szybkiego czytania, efektywna nauka, urlop, freetime, praca
Magdalena Dudek horyzont bez końca z pokładu sts pogoria tak pracuję, cv, rekrutacja efektywne i szybkie czytanie
Magdalena Dudek horyzont bez końca praca pod żaglami sts pogoria, cv, rekrutacja, szybkie czytanie

Zawodowo

Przez 8 lat byłam związana z dużymi firmami. W wewnętrznych działach HR zajmując się rekrutacjami, szkoleniami i rozwojem pracowników. Pracowałam w typowo korporacyjnym rytmie.
Lubię się ciągle uczyć ale też dzielić się wiedzą, którą posiadam oraz doświadczeniami.  Dlatego znajdziesz tu wiele bezpłatnych materiałów i wskazówek.

Wytrwałość i pasja pomogły mi określić mój horyzont

4 lata temu gdy praca zajmowała zdecydowaną większość mojego czasu popłynęłam w rejs. To był rejs przełomowy bo po 4-letniej przerwie w żeglowaniu wróciłam na morze. Wróciłam intensywnie, zrozumiałam, że na pracy nie kończy się świat, tam nadal wszystko działa. Morze ciągle dawało o sobie znać. Zaraz po powrocie myślami byłam na kolejnym rozchwianym przez fale pokładzie.
To pasja zmotywowała mnie do tego, aby zamienić korporacyjne schematy i pewnego rodzaju przewidywalność w życie gdzie sama sobie jestem sterem, żeglarzem i okrętem.
Połączyłam to co najbardziej lubię robić, co przynosi mi najwięcej satysfakcji i rozpoczęłam nowy zawodowy rejs: solo bez portu przeznaczenia, bez regulaminów, procedur i tracenia czasu na stanie w zbędnych portach. Połączyłam swoje trzy obszary, które dawały mi najwięcej radości i satysfakcji.
Dziś: prowadzę warsztaty, szkolenia, wspieram w pisaniu cv jako osoba, która przez kilka lat "była po drugiej stronie". Pomogę Ci zrozumieć na co zwrócić uwagę szukając pracy.
Pomagam firmom w poszukiwaniu najlepszych członków ich firmowych załóg.
Zajmuję się szkoleniami, zwłaszcza z zakresu efektywnego i szybkiego czytania.  O tym jak to się stało, że zaczęłam czytać szybciej możesz przeczytać tutaj. 

 

 

Dlaczego znajdziesz tu motywy żeglarskie?

To żeglarstwo pozwoliło mi wytyczyć swój własny kurs.
Po pierwsze uważam, że to piękny sposób na spędzenie czasu. Po drugie żeglarstwo uczy jak pracować w grupie, na mniejszym lub większym statku niewiele osiągniesz samodzielnie. Po trzecie uczy wytrwałości, dyscypliny, dobrego wykorzystywania czasu.
Przez ostatnie 2 lata na Morzu co roku spędzam około 100 dni w roku.
Na Naszym pięknym żaglowcu STS Pogoria pływam pełniąc funkcję Oficera, gdzie najwięcej rejsów realizujemy z młodzieżą.
To żeglarstwo dodaje mi motywacji do działania, pozwala czuć lekki powiew przygody w codziennych zadaniach, nauczyło mnie jak radzić sobie z trudnymi warunkami i burzliwą pogodą tutaj na lądzie.

Czym jest HORYZONT BEZ KOŃCA i czy pasujesz do tej załogi?

W wielu miejscach możesz się spotkać z określeniem, że HORYZONT BEZ KOŃCA to szybkie czytanie i to prawda bo przez pewien czas, HORYZONT BEZ KOŃCA właśnie taki był. Prowadziłam szkolenia grupowe, indywidualne szyte na miarę każdego z kim pracowałam, przygotowywaliśmy warsztaty otwarte w bibliotekach i klubach czytelniczych, pojawiły się też "kursy online".

 

Zapraszam na pokład, każdego kto ceni sobie codzienną efektywność, pracę gdzie jakość jest priorytetem (wiem, że bywam perfekcjonistką i nie znoszę bylejakości), jest wytrwały, ma cel lub go szuka.

Co dalej

Z pewnością jak czytasz ten tekst jestem gdzieś na morzu, przygotowuję się do kolejnego rejsu lub właŚnie z niego wracam.
Pracuję maksymalnie efektywnie wtedy kiedy jestem na lądzie lub jestem w zasięgu cywilizacji i to daje mi ogromna frajdę. Dlatego wybacz mi jeżeli dzwonisz do mnie a w telefonie włącza się poczta. Napisz proszę maila, skorzystaj z formularza tutaj lub zostaw krótką wiadomość sms. Odezwę się.

 

Ty też możesz nabrać wiatru w żagle. Popłyń swoją niezwykłą drogą.

 

Witaj na moim pokładzie, teraz czas na zaokrętowanie.
Magda