fbpx

Garść czytelniczych inspiracji, motywuj się do szybkiego czytania!

with 3 komentarze

Motywacja do działania, motywacja do czytania - inspiruj się słowami i obrazami.

Nie zawsze mamy motywację do czytania, nauki, pracy. Dziś ciągle mamy coś do zrobienia, często mamy poczucie uciekającego czasu i tego, że nie nadążamy.

Doskonale pewnie wiesz, że inspiracja to ważna sprawa, potrafi zdziałać wiele gdy wszystkiego nam się odechciewa. Słowa czy obrazy, które nas otaczają inspirują nas do działania, do nowych pomysłów, do podjęcia pewnych decyzji, wiem , że do szybkiego czytania tak samo! Słowa i obrazy powodują, że mamy moc!
Jeśli i Tobie właśnie zdarza się trudniejszy moment, albo ciągle chcesz motywować się do pracy, zobacz na inspiracje poniżej.

Otaczaj się tym co nastraja Ciebie pozytywnie.
Garść inspiracji znajdziesz poniżej,  wybrałam te, które cieszyły się największym zaufaniem.


Twoja ciężka praca to Twój dobry wynikFollow Magdalena Dudek:

Przez ponad 8 lat byłam związana z dużymi firmami. W wewnętrznych działach HR zajmowałam się rekrutacjami, szkoleniami i rozwojem pracowników. Z wykształcenia Socjolog, ukończyłam studia podyplomowe z zarządzania kompetencjami pracowników oraz Szkołę trenerów biznesu. Lubię się ciągle uczyć ale też dzielić się wiedzą, którą posiadam oraz doświadczeniami. Żeglarstwo dodaje mi motywacji do działania. Nauczyło mnie jak radzić sobie z trudnymi warunkami i burzliwą pogodą tutaj na lądzie.

3 Responses

 1. Joanna Szreder
  | Odpowiedz

  Kiedyś czytałam bardzo dużo. Przez ostatnie lata zwolniłam. Od tego miesiąca postanowiłam sobie czytać minimum dwie książki miesięcznie. Dużo? Mało? Nie wiem, ale wydaje mi się, że na tyle tylko starczy mi czasu. Dziękuję za dodatkową inspirację.

 2. Krysia
  | Odpowiedz

  piękne cytaty, nie znałam ich wcześniej 🙂

  • admin
   | Odpowiedz

   Cieszę się, że Ci się podobają.
   Co jakiś czas będą pojawiały się nowe.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.